Logo
Novinky
03.02.2020
Výběr zboží Zboží je v internetovém katalogu roztříděno do hlavních sekcí. Každá sekce obsahuje jednotlivé oddělení, které navštívíte pomocí levého m... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Otevírací doba:

Pondělí

9 - 12

13 - 17

Úterý

9 - 12

13 - 17

Středa

9 - 12

13 - 17

Čtvrtek

9 - 12

13 - 17

Pátek

9 - 12

13 - 17

Sobota

9 - 11:30

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Zbraně ostré - krátké a dlouhé
  3. Brokové
  4. ATA Arms - ATA SP – ELEGANT, brokovnice-kozlice - cal.12/76

ATA Arms - ATA SP – ELEGANT, brokovnice-kozlice - cal.12/76

Brokovnice

ATA SP – ELEGANT, brokovnice-kozlice - cal.12/76   Broková  kozlice  ATA Arms, model – SP / SuperPose, neboli česky  kozlice /  ztělesňuje syntézu více než 60-ti let tradičního puškařského  mistrovského  řemeslného zpracování a současných nejmodernějších  technologií výroby loveckých a sportovních z... celý popis
Dostupnost
na dotaz
34 000,00 Kč
/ ks
28 099,17 Kč
bez DPH
Číslo produktu:x01fATA
Kompletní specifikace

ATA SP – ELEGANT, brokovnice-kozlice - cal.12/76

 

Broková  kozlice  ATA Arms, model – SP / SuperPose, neboli česky  kozlice /  ztělesňuje syntézu více než 60-ti let tradičního puškařského  mistrovského  řemeslného zpracování a současných nejmodernějších  technologií výroby loveckých a sportovních zbraní. Podobnost s brokovými kozlicemi značky  Beretta  není náhodná, jsou to v podstatě úplně stejné pušky. Jak svojí konstrukcí, provedením, vzhledem tak i kvalitou.


ATA - SP, broková kozlice  je nabízená  s baskulí ( receiver)  z  vysokopevnostní oceli.  Všechny modely  mají bicí mechanizmus s  jednospouští a selektivním,    ( volitelným)  pořadím střelby z jednotlivých hlavní,  plus automatické vyhazovače vystřelených nábojnic. Tyto pušky jsou velmi dobře přilícitelné  a také  umožňují í snadnou a pohodlnou manipulaci při přenášení zamíření pro rychlou a  přesnou střelbu  pro myslivce a sportovní střelce.  Se svojí hmotnosti (od  2,5 kg)  patří k nejlehčím puškám současnosti. Všechny modely ATA-SP jsou osazené pažbou a předpažbím z velice  kvalitního  tureckého ořechového dřeva, což  jim dává  velmi atraktivní vzhled, a to všechno  za velmi, velmi  příznivou cenu.
Hlavňový svazek je vyrobený a dodaný od fy. Beretta. Mušky jsou se  světlovodnými vlákny. Baskule je buďto v stříbrném lesku , nebo  s matnou černou nitridací, nebo s povrchem bronzovým, a nebo v saténovém  matném povrchu. Luxusní brokovnice s dlouhými bočnicemi jsou opatřeny rytinami, někdy i se zdobením-plátkovým zlatem. Toto všechno doplňuje a umocňuje velmi atraktivní vzhled  těchto  brokovnic. Hlavně jsou dodávané v délce 71cm a 76 cm. Samozřejmostí jsou výměnné čoky . V ceně pušky je vždy 5.ks čoků  pro různé příležitosti a potřeby střelby na dané cíle. Čoky mají stejné závity jako Beretta Victory  a jsou použitelné stejně u obou značek.  Brokové Kozlice modely ATA—SP dodáváme nově i v rážích 20/76   Magnum, s vyšší  „Lilie“  tlakovou zkouškou i pro magnum ocelové broky do průměru 4,5mm !  Tuto vysokou kvalitu mají jenom špičkové pušky velmi zvučných značek ! Z těchto pušek lze střílet náboje s délkou od 63 mm do 76 mm, a jednotné střely  bez omezení, ( i ty s tlakem 1.050 bar.) samozřejmě  s přihlédnutím na odpovídající použité čoky.  Tyto brokovnice jsou taky vybavené systémem : 
INOPERATIVE TRIGGER = / ODPOJOVAČ  BICÍHO  MECHANIZMU /. Odpojovač  významně  zajišťuje  bezpečnost  pušky  tím, že brání spoušti  v uvolnění bicího kladiva pokud  je baskule  nesprávně uzamčena do hlavňového svazku. Brokovnice  vystřelí jenom  tehdy,  když  je hlavňový svazek správě uzamčený = čepy z  baskule  jsou správně zasunuty  do hlavňového svazku.

Více podrobností najdete na našem webu:    https://www.zbrane-strelivo-optika.cz/search?search=ATA+Arms

Obrázky v galerii jsou ilustrační.

 

CENA :   34.000 ,- Kč

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz